Real Madryt sprzedaje koszulki Alexa Huntera z gry FIFA 19

Bohatera trybu Droga do sławy.

Klub sportowy Real Madryt sprzedaje za pośrednictwem oficjalnego sklepu koszulki Alexa Huntera - fikcyjnego piłkarza, bohatera trybu fabularnego Droga do sławy w serii FIFA (dzięki, Kotaku).

Sprzedaż zorganizowano oczywiście z okazji „transferu” młodego piłkarza do hiszpańskiego klubu - w FIFA 19 Hunter trafia do Realu, gdzie razem z innymi zawodnikami zawalczy o puchar Ligi Mistrzów.

W oficjalnym sklepie nabędziemy różne wersje koszulek - do wyboru rodzaj, kolor, rozmiar, a także zestaw. Są też wersje dla młodszych piłkarzy. Koszulkę przeznaczoną dla dorosłego wyceniono na niecałe 145 eur, a więc ok. 618 zł.

hunt

Real Madryt wydaje się traktować Alexa Huntera jako prawdziwego zawodnika, zdobytego przez klub. W niedawno opublikowanym filmie hiszpańscy zawodnicy witali nowego kolegę, a teraz na Twitterze klubu pojawiło się krótkie nagranie z podpisem „Oto nasz nowy transfer”.

Sytuacja nie podoba się niektórym miłośnikom hiszpańskiej drużyny, którzy wyrażają swoje niezadowolenie w komentarzach i memach. Sytuacja jest też oczywiście związana z niedawnym odejściem Cristiano Ronaldo z Realu.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami