Tekken 7 i Street Fighter 5 na PC dostępne za darmo przez weekend

Oraz Absolver i BlazBlue: Cross Tagg Battle.

W związku z dzisiejszym startem tegorocznej edycji turnieju EVO, na platformie dystrybucji cyfrowej Steam udostępniono za darmo cztery produkcje, w tym kilku reprezentantów gatunku bijatyk.

Gracze mogą bezpłatnie sprawdzić Tekken 7 od Bandai Namco, Street Fighter 5 od Capcomu i utrzymane w stylistyce anime BlazBlue: Cross Tagg Battle. Jest również nastawione na sieciowe zmagania Absolver, w którym starcia toczą się z użyciem broni białej.

Oferta zakończy się w najbliższą niedzielę, 5 sierpnia, o godzinie 21:00 czasu polskiego. Uruchomiono także promocję, w ramach której wszystkie wymienione gry przeceniono nawet o 67 procent. Rabatem objęto też Dragon Ball FighterZ, Guilty Gear Xrd Revelator i Injustice 2.

Warto zaznaczyć, że tak jak w wielu innych podobnych inicjatywach, osiągnięte postępy pozostaną zachowane na serwerach Steama. To oznacza, że po ewentualnym zakupie danego tytułu, pojawi się możliwość kontynuowania zabawy od przerwanego momentu.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami