FIFA 19 w trybie Ultimate Team wskaże szanse na pozyskanie kart z paczek

Ważna nowość.

W rozmowie z Eurogamerem wiceprezes EA Sports - Daryl Holt - ujawnił, że powstająca FIFA 19 w trybie Ultimate Team wskaże procentowe szanse na pozyskanie danych kart z paczek.

Poprzednie odsłony cyklu nie prezentowały szczegółów na temat prawdopodobieństwa pozyskania określonego kartoniku, a jedynie liczbę jednostek w pakiecie. Menedżer zapewnia, że w najnowszej części piłkarskiej serii ulegnie to zmianie.

- Zamierzamy wprowadzić informacje o możliwości zdobycia danych elementów. System pojawi się w FIFA 19. Gracz będzie wiedział, jakie ma szanse na otrzymanie danej karty - tłumaczy.

01
W FIFA 19 przy paczkach pojawi się informacja o szansach na zdobycie określonych kart

Wiceprezes EA Sports nie przedstawił jednak dodatkowych detali na temat działania mechanizmu, ale wydaje się, że gra raczej nie wskaże, czy w danym zestawie znajduje się Lewandowski Lub Messi. Niewykluczone, że w zamian dowiemy się o typie dostępnych w paczce kart albo obecności piłkarzy z konkretną oceną.

FIFA 19 zadebiutuje 28 września na PC, PS4, Xbox One i Switch.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami