Torment: Tides of Numenera i Śródziemie: Cień Wojny na PC za darmo przez weekend

Przygoda w światach fantasy.

Na platformie Steam rozpoczęły się akcje, w ramach których przez weekend posiadacze PC mogą za darmo pograć w Torment: Tides of Numenera i Śródziemie: Cień Wojny. Oferty obowiązują do godziny 21:00 w najbliższą niedzielę.

Twórcy udostępnili oczywiście wszystkie elementy z podstawowych wersji tytułów. To oznacza, że gracze dysponują możliwością ukończenia obu produkcji - o ile oczywiście pospieszą się, by dotrzeć do finałowych scen w dwa dni.

Tradycyjnie osiągnięte w ramach darmowego weekendu postępy w rozgrywce pozostaną zachowane na serwerach platformy Steam. To oznacza, że po kupnie pełnych wersji pojawi się możliwość kontynuowania zabawy od przerwanego momentu.

Warto zaznaczyć, że do niedzieli posiadacze PC, PS4 i Xbox One mogą bezpłatnie sprawdzić Rainbow Six Siege. Z kolei właściciele konsoli Microsoftu do najbliższego poniedziałku mogą również zapoznać się z Fallout 4.

Torment: Tides of Numenera to izometryczne RPG od studia inXile Entertainment. Wbrew nazwie, nie mamy do czynienia z bezpośrednią kontynuacją kultowego Planescape: Torment, a tylko „duchowym spadkobiercą”.

Założenia są jednak podobne - kierujemy zagubionym bohaterem, który musi odnaleźć się w dziwnej, obcej rzeczywistości. Akcję osadzono w uniwersum Numenera - świecie łączącym fantasy z science-fiction.

Śródziemie: Cień Wojny jest bezpośrednim sequelem Cienia Mordoru z 2014 roku. Ponownie wcielamy się w Taliona - strażnika Gondoru dzielącego ciało z elfim duchem Kelebrimborem. Bohaterowie wykuwają własny Pierścień Władzy, by zmierzyć się z Sauronem.

Tytuł oferuje otwarty świat, po którym można przemieszczać się swobodnie. Nie zabrakło też znanego z oryginału systemu Nemesis, pozwalającego przejmować wrogich orków - mechanizm rozszerzono i umożliwia podbijanie fortec przeciwników.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami