Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 w wersji Xbox One dostępny za darmo przez weekend

Wizyta na pustkowiach.

Bethesda uruchomiła darmowy weekend z Fallout 4 w wersji Xbox One. Akcja umożliwia właścicielom konsoli - również nieposiadającym wykupionego abonamentu Xbox Live Gold - bezpłatne zapoznanie się z produkcją.

Aby móc rozpocząć zmagania, należy pobrać grę z cyfrowego sklepu Microsoftu. Oferta zakończy się w najbliższy poniedziałek, 21 maja, o godzinie 9:00 rano - do tego czasu zainteresowani mogą sprawdzić wszystkie elementy z podstawowej wersji tytułu.

Warto zaznaczyć, że osiągnięte podczas darmowego weekendu postępy w rozgrywce pozostaną zachowane. Dzięki temu, po zakupie pełnego wydania Fallout 4 pojawi się możliwość kontynuowania zabawy od przerwanego momentu.

Jednocześnie zorganizowano promocję, w ramach której standardową edycję produkcji przeceniono o 50 procent - do 65 zł. Poza tym rabatem w wysokości 40 procent objęto poszczególne rozszerzenia.

Akcję tytułu osadzono w zniszczonym wojną nuklearną Bostonie. Gracze wcielają się w mieszkańca schronu 111, który wychodzi z ukrycia po 200 latach od zakończenia konfliktu atomowego. Podczas rozgrywki przemierzamy wirtualny świat wykonując szereg zadań głównych i pobocznych.

„Zabrakło wystarczającego powiewu świeżości, ale nowa gra Bethesdy - mimo błędów - i tak wciąga jak radioaktywne bagno” - głosi nasza recenzja Fallout 4.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze