Szalone wyścigi w zwiastunie Onrush. Nowa gra twórców MotorStorm

Premiera 5 czerwca.

Deweloperzy z Codemasters opublikowali nowy zwiastun gry Onrush, który pozwala przyjrzeć się fragmentom widowiskowej jazdy terenowej. Produkcja zadebiutuje już 5 czerwca.

Przed premierą, w maju, odbędą się zamknięte testy beta. Dostęp do nich otrzymają wszyscy, którzy złożą zamówienie na grę w dowolnym sklepie. Onrush zmierza tylko na PS4 i Xbox One.

Twórcy wyrazili także chęć przygotowania wersji PC w przyszłości, ale główny projektant zaznaczył, że - w związku z brakiem doświadczenia przy produkowaniu gier na komputery - proces ten może trochę potrwać.

Za tytuł odpowiada nowy oddział studia założony po przejęciu pracowników z Evolution - odpowiedzialnych za Driveclub i serię Motorstorm z PlayStation.

Onrush to gra zręcznościowa, która nie ma nic wspólnego z realizmem. Ważniejsze od dotarcia do mety będzie jak najbardziej efektowne pokonywanie trasy, a także niszczenie wrogów - choć nacisk na walkę nie jest mocny.

Podczas zabawy pokierujemy nie tylko różnymi typami samochodów, ale także motocyklami.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami