Detective Pikachu trafi do Europy - premiera 23 marca

W planach ogromna figurka amiibo.

Nieco ponad dwa lata po premierze w Japonii, gra Detective Pikachu pojawi się na rynkach zachodnich. Nintendo poinformowało, ze w Europie i Stanach Zjednoczonych produkcja ukaże się 23 marca, tylko na konsoli 3DS.

Jednocześnie do sprzedaży trafi figurka amiibo w kształcie tytułowego bohatera. Statuetka wyróżni się rozmiarem - będzie znacznie większa od innych zabawek oferowanych przez japoński koncern.

01
Porównanie dwóch figurek Pikachu - tradycyjnej i w wersji detektywistycznej

Gadżet pozwoli między innymi obejrzeć odblokowane podczas właściwej zabawy filmy z sympatycznym stworkiem. W nagraniach znajdą się nie tylko żarty i dowcipy, ale też wskazówki przydatne w kolejnych łamigłówkach.

Akcję gry osadzono w alternatywnym uniwersum, gdzie słynny pokémon zajmuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Bohaterowi towarzyszy niejaki Tim - chłopiec potrafiący zrozumieć mowę żółtego potworka.

Detective Pikachu podzielono na epizody, przy czym w Kraju Kwitnącej Wiśni na razie ukazał się tylko jeden, a drugi zadebiutuje właśnie w marcu. Gracze z Europy i Stanów Zjednoczonych od razu otrzymają oba odcinki.

Warto zaznaczyć, że obecnie trwają prace nad filmem na podstawie logicznej produkcji. Za projekt odpowiada wytwórnia Legendary Entertainment, a sam obraz połączy sceny z udziałem prawdziwych aktorów oraz animacje komputerowe.

Głos detektywowi Pikachu podłoży Ryan Reynolds - popularny odtwórca roli Deadpoola. W towarzyszącemu pokemonowi Tima wcieli się zaś Justice Smith, który obecnie występuje między innymi w serialu „The Get Down” od platformy Netflix.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami