Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Realistyczny Mewtwo w zwiastunie filmu Detektyw Pikachu

Oraz inne pokémony.

Wytwórnia Warner Bros. opublikowała nowy zwiastun Detektyw Pikachu - filmu aktorskiego na licencji Pokémon. Materiał prezentuje między innymi Mewtwo, czyli jednego z legendarnych stworków.

Słynna istota w nagraniu pojawia się jednak tylko na kilka sekund. Na razie nie jest jasne, jaką dokładnie odegra rolę, ale niewykluczone, że produkcja kinowa przedstawi starcie z klonem Mew.

W trailerze nie zabrakło też innych stworków. Poza ujawnionymi już Mr. Mimem, Charizardem i Jigglypuffem zaprezentowano Cubone'a, Snorlaxa i Ludicolo - pokémona z wprowadzonej w grach Ruby, Sapphire i Emerald trzeciej generacji.

Zwiastun nakreśla również fabułę. Tytułowy Pikachu pewnego dnia budzi się z „ciężkim przypadkiem amnezji”. Przy sobie ma jedynie kartkę z adresem Tima - syna Harry'ego Goodmana, który zaginął w tajemniczych okolicznościach.

Film bazuje na wydanej na przenośnej konsoli 3DS grze o tej samej nazwie. Akcję osadzono w alternatywnym świecie, gdzie popularny pokémon zajmuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Bohaterowi towarzyszy chłopiec, potrafiący zrozumieć mowę stworka.

Głos Pikachu podłoży Ryan Reynolds, który znany jest między innymi z roli Deadpoola. W Tima wcieli się zaś Justice Smith - aktor mający na koncie występy w „Jurassic World: Upadłe królestwo” i adaptacji powieści „Papierowe miasto”.

Produkcja zadebiutuje 31 maja. Warto jednocześnie zaznaczyć, że jutro Nintendo zorganizuje specjalną transmisję internetową, podczas której firma ogłosi nowe odsłony cyklu z pokémonami w rolach głównych.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze