GTA Online ze świątecznymi atrakcjami

Choinka, śnieg, nowy tryb i inne.

Dotrzymując tradycji, studio Rockstar uruchomiło w GTA Online tegoroczne wydarzenie świąteczne, w ramach którego do gry trafiło szereg zróżnicowanych atrakcji.

Wkrótce asortyment wirtualnego sklepu wzbogaci się o przedmioty nawiązujące do okresu bożonarodzeniowego i noworocznego. Pojawią się między innymi wyrzutnia fajerwerków i kostium renifera dla prowadzonych postaci.

01
Hoł, hoł, hoł!

Nie zabraknie też okolicznościowych masek pozwalających przebrać bohaterów za elfa oraz piernikowego potworka. W Wigilię twórcy dodadzą następne, w tym maskę Krampusa - antagonisty z horroru „Krampus. Duch Świąt” z 2015 roku.

W samym centrum Los Santos stanie zaś sporych rozmiarów choinka, a drzewka zawitają również do cyfrowych apartamentów graczy. Ponadto w niektórych sesjach w mieście spadnie śnieg, umożliwiając wówczas toczenie bitew na śnieżki.

Autorzy przygotowali też Okupację - przeznaczony dla maksymalnie szesnastu osób nowy tryb dostępny w ramach wariantu Adwersarza. Celem jest przejęcie i utrzymanie kontroli nad wskazanymi obszarami.

Zespoły z większą ilością terenu szybciej zdobędzie punkty, a wygra ekipa, która jako pierwsza uzyska określony wynik. Warto zaznaczyć, że do 8 stycznia zmagania w ramach wprowadzonej opcji zabawy nagradzane są podwójną ilością wirtualnych dolarów i reputacji.

Ponadto w GTA Online pojawiło się nowe auto - Ubermacht Sentinel Classic. Z ujawnionego przez twórców opisu wynika, że samochód wyróżnia się dużą prędkością. Własny egzemplarz można odebrać Southern San Andreas Super Autos.

02
W GTA Online pojawił się nowy tryb - Okupacja

Do tego świąteczne obniżki na kilka przedmiotów. Do 30 procent przeceniono nieruchomości (Centrum Biznesowe Arcadius i Hangar w Forcie Zancudo 3499), luksusowe pojazdy (wszystkie modele jachtów i Pegassi Zentorno) oraz wozy szturmowe (Opancerzona Karin Kuruma, Nagasaki Buzzard i HVY Insurgent).

W planach są także kolejne wyzwania. Do 25 grudnia można wziąć udział w przeznaczonym dla samochodów sportowych kaskaderskim wyścigu premium H200 oraz próbie czasowej Tartak.

Z kolei w dniach 26 grudnia - 1 stycznia odbędą się zaprojektowany z myślą dla superaut kaskaderski wyścig premium Podwójna pętla i próba czasowa Cypress Flats. Do zdobycia są wirtualne dolary i punkty reputacji.

Niedawno GTA Online otrzymało sporych rozmiarów aktualizację. Łatka o nazwie Skok na koniec świata wprowadziła do gry między innymi pierwszy od dawna napad.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami