GTA Online otrzymało nową stację radiową - Blonded Los Santos

Razem z wczorajszym skokiem.

Wczorajsza premiera szeregu misji pod tytułem Skok na koniec świata (Doomsday Heist) w GTA Online była okazją nie tylko na wprowadzenie kolejnych zadań do wykonania. W grze pojawiła się także kolejna stacja radiowa.

Co interesujące, w pracach nad audycją fikcyjnego Blonded Los Santos 97.8 FM pomagał słynny raper Frank Ocean. Nic więc dziwnego, że artysta umieścił na liście piosenek aż sześć swoich utworów.

Poza tym jest jeszcze Migos, Future, Schoolboy Q, Jay Z, Chief Keef oraz Lil' Uzi Vert dla fanów hip-hopu oraz sporo atrakcji dla zwolenników elektronicznych brzmień: Burial, Aphex Twin, czy Panda Bear - łącznie 25 pozycji.

Nowa stacja jest oczywiście dostępna nie tylko w GTA Online, ale także w fabularnej kampanii Grand Theft Auto 5.

Jeśli mowa o opublikowanym wczoraj Doomsday Heist, to gracze wypowiadają się raczej pochlebnie o nowej produkcji, nawet jeśli kilkanaście godzin rozgrywki w kilku misjach to głównie efekt wysokiego poziomu trudności.

Jest nawet plecak odrzutowy i samochody, które potrafią latać i działać pod wodą, ale - jak można się domyślić - nowości sporo kosztują, jeśli chcemy kupić je na własność. Do tego orbitalne działo, które ładuje się przez 50 minut i kosztuje pół miliona wirtualnych dolarów za jeden strzał.

Co interesujące, w plikach gry znaleziono trzynaście nowych pojazdów, które nie są jeszcze dostępne w GTA Online i pokażą się w grze zapewne dopiero w kolejnych aktualizacjach. Samochody prezentuje poniższy materiał wideo, razem z opcjami modyfikacji:

To wydaje się potwierdzać, że Rockstar nie kończy ze wsparciem trybu sieciowego. Już zapowiedź Skoku na koniec świata może być pewną niespodzianka, ponieważ już w maju 2015 roku deweloperzy zapewniali, że debiut kolejnego drużynowego skoku jest mało prawdopodobny.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami