Bethesda sprecyzowała, kiedy wyda kolejne elementy przepustki sezonowej do Wolfenstein 2: The New Colossus. Następne DLC ukaże się 14 grudnia tego roku.

Strzelanka otrzyma łącznie cztery dodatkowe rozdziały opowieści fabularnej, w ramach DLC. W dodatkach wcielimy się w trzy różne postacie - nie w B.J. Blazkowicza.

Pierwszy dodatek - Odcinek zerowy - już się ukazał, 7 listopada. To wprowadzenie dla trójki bohaterów: jest Joseph Stallion, Jessica Valiant oraz Gerald Wilkins. Wszyscy walczą z nazistami na terenie Stanów Zjednoczonych.

Drugi epizod - Przygody rewolwerowca Joego - pozwoli bliżej przyjrzeć się postaci Josepha Stalliona. Premiera 14 grudnia. Były rozgrywający futbolu amerykańskiego rozprawi się z przeciwnikiem w Chicago, a nawet w komosie.

1
Przepustka sezonowa

Trzeci odcinek - Pamiętniki zabójczej agentki - to losy byłej agentki Jessici Valiant, reprezentującej w przeszłości Biuro Służb Strategicznych, a więc współczesne CIA. Zwiedzimy bunkry nazistów w Kalifornii i poznamy sekrety operacji San Andreas. Premiera 30 stycznia.

Zobacz: Wolfenstein 2: The New Colossus

Czwarta i ostatnia część - Niesamowite wyczyny kapitana Wilkinsa - to powrót kapitana Geralda Wilkinsa, bohatera US Army. Trafimy na mroźną Alaskę, by rozprawić się z tajnym projektem Czarne Słońce. Tutaj bez konkretów - wiemy tylko, że dodatek ukaże się w marcu.

Przepustka sezonowa z dodatkami to wydatek rzędu 109,99 zł.

Reklama

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały