Ubisoft zapowiedział nietypową strzelankę Atomega. Premiera 19 września, tylko na PC.

Cenę ustalono na 10 euro (ok. 43 zł).

1
Jest kolorowo

Produkcja z kamerą umieszczoną w perspektywie pierwszej osoby rozgrywa się podczas końca świata. Rzeczywistość rozpada się na kawałki, więc pozostałe przy życiu istoty postanowiły wkroczyć do walki na specjalnych arenach.

Zaczynamy jako mała sfera, by w toku rozgrywki pozyskać coraz więcej masy z przeciwników i skończyć jako sporych rozmiarów robot.

Za prace odpowiada oddział studia Reflections w Newcastle, odpowiedzialny w przeszłości za inne eksperymentalne gry Ubisoftu - Grow Home oraz sequel, Grow Up. Atomega to zdecydowanie inna rozgrywka i gatunek, choć pozostano przy kolorowej oprawie.

Rywalizuje maksymalnie ośmiu zawodników, ścierając się w szybkich, 10-minutowych rundach zbierania masy, tracenia jej i ponownego odbudowywania.

Wraz z przejmowaniem materii z otoczenia odblokowujemy siedem kolejnych form, o innych właściwościach. Prędkość i zwinność czy waga i moc? Oto problem współczesnego świata.

„Prawa fizyki stopniowo zanikają, a Egzoformy walczą dla zabawy o dominację nad tym, co zostało z uniwersum, wciąż odtwarzając końcowe chwile wszechświata na ostatniej arenie, która kiedykolwiek będzie istnieć” - czytamy w dramatycznym opisie.

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały