Nieumarły i edycja kolekcjonerska w materiale z Divinity: Original Sin 2

Nowy film od twórców.

Deweloperzy ze studia Larian opublikowali kolejny z serii materiałów związanych z produkcją Divinity: Original Sin 2. Tym razem zaprezentowano postać Nieumarłego oraz edycję kolekcjonerską.

Okazuje się, że tworząc postać Nieumarłego w kreatorze wybierzemy, jakiej rasy przedstawicielem była ona za życia. Pokierujemy więc szkieletem człowieka, krasnoluda czy elfa.

Ożywieniec posiada kilka wyjątkowych zdolności. Może zostać uleczony za pomocą trucizny, ale czary leczące zadają mu obrażenia. Może udawać martwego w trakcie boju, a dzięki specjalnemu artefaktowi jest w stanie udawać reprezentanta dowolnej rasy.

Korzystanie z iluzji jest w wielu przypadkach niezbędne, gdyż zwykli mieszkańcy reagują panicznie na widok Nieumarłego. Musimy więc zadbać co najmniej o to, by mieć zakrytą głowę i nie odsłaniać kości.

W edycji kolekcjonerskiej znajduje się między innymi efektowna figurka, album z grafikami, książka z historią świata i opisem najważniejszych postaci, a także płócienna mapa.

Divinity: Original Sin 2 zadebiutuje już 14 września na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami