Mnóstwo rozgrywki z Super Mario Odyssey od Nintendo

Kolorowe Luncheon Kingdom.

Nintendo pokazuje na tegorocznym Gamescomie między innymi platformowe Super Mario Odyssey. Obszerne zapisy rozgrywki ujawniają nową lokację - kolorowe Luncheon Kingdom.

- Tematem przewodnim królestwa jest coś, na co sam nigdy nie mogę się doczekać podczas podróżowania, czyli jedzenie - zapewnia producent Yoshiaki Koizumi.

1
uncheon Kingdom

- W tym tygodniu w Niemczech próbuję wielu różnych dań, których nigdy wcześniej nie jadłem i szczególnie smakuje mi schabowy - dodaje deweloper, który zapewne nie chodziłby głodny także w Polsce. Ale co z kapustą kiszoną?

Dość jednak o jedzeniu. Luncheon Kingdom to jedno z królestw, które odwiedzimy w produkcji. Pomiędzy poszczególnymi lokacjami Mario przemieszcza się na pokładzie swojego statku, Odyssey.

- W tej odsłonie nie ma jednej, centralnej lokacji, jak na przykład w Super Mario 64 czy Super Mario Sunshine - tłumaczy Koizumi.

- W Odyssey Mario ściga Bowsera po całym globie. Żeby go pokonać, musi znaleźć Power Moon w każdym z odwiedzanych królestw - dodaje.

Rozgrywka od 9:10

Super Mario Odyssey zadebiutuje 27 października, wyłącznie na Nintendo Switch. To pierwsza od dawna w pełni trójwymiarowa odsłona serii z możliwością swobodnego kontrolowania kamery.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami