Polski horror Observer - premiera 15 sierpnia

W roli głównej Rutger Hauer.

Studio Bloober Team poinformowało, że psychologiczny horror Observer zadebiutuje 15 sierpnia tego roku. Premiera dotyczy platform PC, PS4 i Xbox One.

Ogłoszenie ma związek z planowaną prezentacją produkcji na startującej dzisiaj imprezie Comic Con w San Diego, gdzie polski tytuł pojawi się na stoisku wytwórni filmowej Lionsgate. Skąd taki wybór partnera? Tego jeszcze nie wiemy.

1
Kraków - już wkrótce

Jednocześnie poinformowano, że w główną postać wcieli się sam Rutger Hauer, czyli - jak zapewniają twórcy - „filmowa ikona cyberpunku lat 80”. Aktor pojawił się między innymi w „Łowcy androidów”.

„Zależało nam na tym, aby uwiarygodnić cyberpunkowy klimat gry. Ogromnie się cieszę, że udało się nam nawiązać współpracę z Rutgerem. Tym bardziej, że całkowicie zaangażował się w pracę przy projekcie” - komentuje Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

Jak wiemy z poprzedniej zapowiedzi, w rolę dozorcy kamienicy, w której toczy się akcja gry, usłyszymy między innymi popularnego Arkadiusza Jakubika, znanego z filmów „Dom zły”, „Jesteś Bogiem” czy „Drogówka”.

Observer to horror rozgrywający się w Krakowie w 2084 roku. Gracz wciela się w jednego z neuronowych detektywów, zwanych Observerami. Elitarna, finansowana przez korporacje jednostka zdolna jest do hackowania i przejmowania umysłów przestępców.

Początkiem śledztwa, które poprowadzi naszego bohatera - Daniela Lazarskiego - do wspomnianej kamienicy, jest tajemnicza wiadomość od zaginionego syna.

Za prace nad ambitnym Observer odpowiada studio Bloober Team, twórcy udanego Layers of Fear. Techland zajmuje się dystrybucją wersji pudełkowej, tylko na PC.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami