GTA Online otrzyma klasyczne wersje samochodów Infernus i Turismo

Plany na nadchodzące miesiące.

Rockstar ujawnił plany na nadchodzące miesiące w GTA Online. Studio szykuje wyścigi pojazdów specjalnych, nowe auta, tryby rozgrywki i nie tylko.

Podczas następnej, marcowej aktualizacji twórcy wprowadza kolejny rodzaj wyścigów kaskaderskich, zaprojektowanych z myślą o pojazdów specjalnych Voltic Rocket, Ruiner 2000 i Blazer Aqua.

1
Progen GP1

Każdy zestaw wyścigów wykorzysta specjalne właściwości maszyn, więc można spodziewać się długich skoków (w odrzutowym Voltic Rocket), szarży na wodzie i lądzie (w Blazerze Aqua) i szybowania (Ruinerem 2000).

Nowości planowane w popularnych trybach adwersarza to pełna czarnego humoru gra w zbijaka o nazwie „Wskrzeszenie” i nostalgiczny powrót do czasów, gdy w GTA grało się w dwóch wymiarach, o wiele mówiącej nazwie „Z lotu ptaka”.

Fanów serii zainteresuje zapewne powrót dwóch klasycznych pojazdów, które debiutowały na ulicach Liberty City w GTA 3: Turismo Classic oraz Infernus Classic. Otrzymają oczywiście odświeżony wygląd.

2
Voltic Rocket w akcji

Deweloperzy zaoferowali też przedsmak większych rozszerzeń, planowanych na wiosnę i lato. Mowa o starciu z „ześwirowanymi bandami w San Andreas”, nowych pojazdach, nielegalnym handlu bronią oraz przejęciu najnowszego sprzętu wojskowego.

Twórcy przypominają też, że gracze na PS3 i X360 mają jeszcze tylko pięć dni na przenosiny na Xbox One, PS4 lub PC i wypróbowanie dziewięciu aktualizacji GTA Online, które nie trafiły na starsze konsole.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami