Nowe screeny i założenia fabuły horroru Observer

Kolejny projekt z Polski.

Studio Bloober Team z Krakowa opublikowało zestaw nowych screenów z horroru Observer, ujawniając także podstawowe założenia fabularne intrygującej produkcji.

Ujawniono również, że wydawcą tytułu została firma Aspyr Media, z którą polskie studio współpracowało już wcześniej, przy okazji Layers of Fear.

„Piąta Rzeczpospolita Polska. Późny XXI wiek. Zdziesiątkowana przez wojnę i nanophage ludzkość zobojętniała na okrucieństwa świata i codzienność życia. Narkotyki, VR, implanty neuronowe - cokolwiek odciąga uwagę od szarej egzystencji, staje się priorytetem” - czytamy w opisie świata.

„Kryzys gospodarczy i napięcia społeczne wciąż rosną. Czego nie można naprawić, przykrywa się hologramami lub zamyka za szczelnie zabezpieczonymi serwerami. Przestarzała technologia łączy się z wizją przyszłości. Witamy w Krakowie.”

Taką mroczną wizję przyszłości Polski ilustrują poniższe screeny, prezentujące grę powstającą na silniku Unreal Engine 4.

1
2
3
4
5
6

„Nazywasz się Daniel Lazarski, jesteś częścią elitarnej, neuronowej jednostki detektywistycznej, zwanej observerami. To specjalna komórka policyjna, finansowana z korporacyjnego budżetu, parająca się inwigilacją i hakowaniem umysłów podejrzanych.

„Podążając tropem swego zaginionego syna, trafiasz do niebezpiecznej części miasta, gdzie obłęd i szaleństwo czekają tuż za rogiem” - czytamy dalej.

Observer zmierza na PC. Nie znamy daty premiery.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami