Call of Duty: Modern Warfare - Załoga zbyteczna, Przewrót pałacowy

Atak na statek.

Trening w etapie P.N. już za nami. Czas na pierwszą prawdziwą misję. Zaczynasz w śmigłowcu, więc podziwiaj widoki - w wersji Remastered jest na co popatrzeć. Kontrolę nad bohaterem przejmiesz, gdy zjedziesz po linie na pokład statku. Wylądujesz z towarzyszami za oknami pomieszczenia - w środku są wrogowie, których trzeba zlikwidować. Nawet jeżeli nie strzelisz, koledzy zajmą się oponentami w mgnieniu oka.

Idź za oddziałem. Zejdziecie po schodach, przejdziecie na korytarz. Na końcu pojawi się zataczający się żołnierz - zastrzel go. Przejdźcie dalej, prosto. Po drodze można wyeliminować śpiących w pomieszczeniu obok wrogów.

Po przejściu na pokład podążaj za towarzyszami. W połowie pojawi się informacja o obecności wrogów - dwaj żołnierze patrolują kładkę nad pokładem. Zlikwiduj ich. Podejdź do przodu i kucnij za skrzynią, gdy pojawi się znaczek sugerujący kucnięcie. Poczekaj, aż śmigłowiec rozprawi się z wrogami.

Idź za towarzyszami do zamkniętych drzwi po lewej, poczekaj, aż je otworzą. Idź prosto korytarzem, skręć w lewo. Zejdź po schodach. Na dole, na końcu długiego przejścia, pojawią się wrogowie. Pozbądź się ich i idź dalej.

zalogazbytecznaSCREEN1
Wrogów najlepiej wyeliminować z daleka

Po przejściu w lewo poczekaj, aż jeden z sojuszników rzuci granat błyskowy do kolejnego pomieszczenia. Idź za towarzyszami, pozbądź się przeciwników na dole i zejdź niżej. W sali idź za kolegami, pozbądź się jednego wroga, jeżeli się wychyli. Za drzwiami strzelaj do przeciwników po drugiej stronie pomieszczenia, na kładce.

Po zejściu niżej musicie pozbyć się wrogów za skrzyniami. Skręć w lewo, za kolejnymi drzwiami czeka ostatnia grupa oponentów. Wejdź do pomieszczenia, użyj granatów. Zlikwiduj wszystkich, pamiętaj o chowaniu się za osłonami.

Podejdź za towarzyszami do skrzyni. Kiedy się otworzy, wejdź do niej i zabierz dokumenty, gdy otrzymasz takie polecenie. Idź dalej za sojusznikami, a zacznie się sekwencja akcji - wybuch zmusi was do ucieczki.

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Zaciemnienie

Zobacz także: Call of Duty: Modern Warfare - dane wywiadu, kody

Teraz musisz po prostu cały czas biec za kapitanem Pricem. Nie wyprzedzaj go, żeby dobrze widzieć drogę. Gdy postać automatycznie przykucnie - co czasem się zdarza - wstań i biegnij dalej. Na pokładzie w ostatniej chwili, przy śmigłowcu, skocz, by zakończyć misję.

Następna „misja” to Przewrót pałacowy, ale w praktyce to po prostu film przerywnikowy. Możesz jedynie się rozglądać.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami