Drawn to Death powraca do świadomości z nowym trailerem

„Rysowana” gra akcji na PS4.

Drawn to Death po zapowiedzi w 2014 roku szybko zniknęło z radarów, lecz teraz nowa gra Davida Jaffe - twórcy God of War i Twisted Metal - powraca z nowym trailerem.

1
Grze nie można odmówić stylu

Tytuł studia o krótkiej nazwie The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency rzuca na mapę czterech graczy, którzy muszą rywalizować w zręcznościowej, brutalnej bitwie. Postać obserwujemy zza pleców, w perspektywie TPP.

Grę wyróżnia przede wszystkim wyjątkowy styl graficzny. Potyczki toczą się w zeszycie zbuntowanego nastolatka, więc wszystko wygląda tak, jakby było narysowane długopisem, podczas nudnej lekcji.

Dotyczy to wojowników, wybuchów i różnych obiektów. Lokacje na pierwszych zwiastunach prezentowały się już bardziej monotonnie, ale nowy trailer udowadnia, że poczyniono spore postępy w pracach.

Przed meczem wybieramy bohatera z kilku dostępnych. Wszyscy dysponują innymi umiejętnościami i ciosami specjalnymi. Postacie powstały na bazie stereotypów, nie zabraknie więc demonów, szkieletów, irokezów, zombie czy smoków.

Rozgrywka czerpie też inspiracje z klasycznych strzelanek na arenie, jak Quake 3. Podczas meczów na mapie znajdziemy więc pomocne przedmioty.

Drawn to Death trafi tylko na PlayStation 4. Nie znamy daty premiery.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami