Polskie Deep Water Studios pracuje nad symulatorem U-Boota

Trwa zbiórka pieniędzy.

Warszawskie Deep Water Studios wraz z PlayWay uruchomiło zbiórkę pieniędzy w serwisie Kickstarter na grę UBOOT. To symulator łodzi podwodnej z okresu II wojny światowej.

1

Tytuł w założeniach ma przypominać Fallout Shelter. Rozgrywka skupi się na życiu załogi niemieckiej łodzi podwodnej. Zadaniem gracza będzie zarządzanie podwładnymi i dbanie o ich samopoczucie.

Odpowiednia dyscyplina będzie kluczem do sukcesu. Zbyt twarda ręka może się przerodzić w problemy. Pojawią się alkoholicy, furiaci i tchórze, nad którymi ciężko zapanować.

Każdy marynarz będzie posiadać własną osobowość, cechy i problemy. Deweloperzy chcą ukazać życie okrętu podwodnego także w wolnym czasie, gdy załoga je, bawi się i śpi.

Twórcy przywiązują uwagę do szczegółów. Łódź zostanie podzielona na szereg pomieszczeń, w których znajdziemy kompresory powietrza, zbiorniki balastowe czy pompy. W trakcie ostrzału ważne będzie szybkie łatanie dziur i usterek.

Podczas rozgrywki gracze wezmą udział w słynnych bitwach II wojny światowej. Polskie studio wyjaśnia jednak, że niektóre wydarzenia będą losowe.

Gra powstaje na silniku Unity i będzie zawierać unikalny system animacji wody. Aby projekt się udał, deweloperzy potrzebują 20 tysięcy dolarów kanadyjskich.

UBOOT ma się ukazać na PC w styczniu 2017 roku. Poniżej pierwszy zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami