Platformowe Shantae and the Pirate's Curse wkrótce na PS4

Kolejna konwersja.

Niezależna platformówka Shantae and the Pirate's Curse ukaże się jutro na PlayStation 4, uzupełniając listę platform sprzętowych dla tej produkcji od WayForward Technologies.

1

Data 19 kwietnia dotyczy jednak graczy ze Stanów Zjednocznych. W przypadku Europy nie podano jeszcze konkretnego terminu, ale premiera ma nastąpić „wkrótce”.

Tytułowa Shantae to pół-człowiek, pół-dżin. Za pomocą włosów atakujemy przeciwników, a taniec brzucha pozwala zamienić się w inne stworzenia. Eksplorujemy Sequin Land, zwiedzamy labirynty i walczymy z bossami.

Fabuła rozgrywa się po wydarzeniach z poprzedniej części serii - Shantae: Risky's Revenge. Tytułowa bohaterka straciła swoje magiczne moce, a na horyzoncie pojawia się odwieczny przeciwnik - Risky Boots.

Tytuł debiutował w 2014 roku na 3DS i Wii U, lecz później przygotowano jeszcze konwersje na PC, Amazon Fire TV oraz na Xbox One. WayForward Technologies pracuje obecnie nad pełnoprawną kontynuacją, sfinansowaną na Kickstarterze. Nowa odsłona - Shantae: Half-Genie Hero - zadebiutuje najpewniej w lipcu.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami