Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Games with Gold: czerwiec 2020 - pełna oferta

Shantae and the Pirate' s Curse, Destroy All Humans i inne.

Microsoft przedstawił pełną ofertę Games with Gold na czerwiec 2020. Wśród gier, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są Shantae and the Pirate's Curse i Destroy All Humans.

Pierwszą z wymienionych pozycji posiadacze Xbox One ściągną przez cały następny miesiąc. Produkcja jest wydaną w 2014 roku na 3DS i Wii U, a później przeniesioną na inne urządzenia platformówką, w której gracze kierują tytułową bohaterka - kobietą-dżinem.

Shantae and the Pirate's Curse zdobi kolorowa grafika

Natomiast Destroy All Humans otrzymają właściciele X360 w dniach 1-15 czerwca. To okraszona humorem zręcznościówka - użytkownicy wcielają się w kosmitę, który przybywa na Ziemię z zamiarem zaatakowania ludzkości.

Games with Gold - pełna oferta na czerwiec 2020:

  • Shantae and the Pirate's Curse (Xbox One) - 1-30 czerwca
  • Coffe Talk (Xbox One) - 16 czerwca-15 lipca
  • Destroy All Humans (Xbox 360 i Xbox One) - 1-15 czerwca
  • Sine Mora (Xbox 360 i Xbox One (16-30 czerwca)

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze