Battleborn kontra Overwatch: szef Gearbox cieszy się z konkurencji

Obie gry ukażą się w maju.

Znany z barwnych wypowiedzi Randy Pitchford skomentował na Twitterze fakt, że stworzona przez jego studio - Gearbox Software - gra Battleborn ukaże się w tym samym dniu, w którym rozpoczną się otwarte testy Overwatch od Blizzarda.

01
W Battleborn będzie można pokierować jednym z kilku dostępnych bohaterów

Obie produkcje będą nastawionymi na rozgrywki sieciowe strzelaninami z elementami znanymi z tytułów MOBA. Pierwsza ukaże się 3 maja, jednocześnie ze startem bety drugiego z tytułów (przeznaczonej dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe).

- Cóż, to staje się prawdą - czytamy w opublikowanym wpisie.

- Kontekst: Blizz organizuje betę Overwatch w tym samym miesiącu, w którym wydajemy naszego Battleborna. Jestem podekscytowany, że tak jak my wierzą, że można na tym [tego typu grach - dop. red.] zarobić. Rywalizacja jest prawdziwa! - dodał Pitchford.

Zobacz: Overwatch - Poradnik, Solucja

Premiera pełnej wersji Overwatch zaplanowana jest na 24 maja. Produkcja - podobnie jak Battleborn - ukaże się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami