Near Death - ogłoszono kolejny symulator sztuki przetrwania

W mroźnych warunkach.

Near Death będzie kolejnym przedstawicielem popularnego ostatnio gatunku traktującego o sztuce przetrwania w trudnych warunkach. Tym razem zmierzymy się z mrozem.

1
Grafika nie zagrzewa do akcji

Akcja toczy się na stacji badawczej, gdzieś na Antarktydzie. Wcielimy się w pilota, którego samolot - jak to często bywa - nieszczęśliwie rozbił się nad lodowym pustkowiem.

Powalczymy więc z ekstremalnie niskimi temperaturami, ale także z ograniczoną widocznością. Twórcy - odpowiedzialni ostatnio za przygodowe The Novelist - chwalą się realistyczną symulacją, dynamicznie zamrażającą i rozmrażającą lokacje.

Gracz zadba o naprawy na terenie bazy, umożliwiające coraz dalszą eksplorację okolicy. Trzeba będzie pamiętać, by zamykać drzwi, jeśli nie chcemy wrócić do zamrożonego na kość akumulatora - i braku ogrzewania.

Podczas wędrówki śnieg będzie ograniczał widoczność, a jednym źródłem ciepła będzie przenośna grzałka. Deweloperzy szykują system dynamicznej pogody: śnieg, wiatr, temperatura, oświetlenie - wszystko ma znaczenie podczas generowania warunków do przeżycia.

Near Death to także - oczywiście - wielki, otwarty świat bez ekranów ładowania.

Premiera jeszcze w tym roku, początkowo zapewne w programie Early Access na Steamie. Platformy docelowe to PC (Windows, Mac, Linux).

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami