Necropolis od twórców Shadowrun Returns ukaże się 17 marca

Na Steamie, z kooperacją dla czterech graczy.

Przedstawiciele Harebrained Schemes poinformowali dziś, że Necropolis trafi na PC już 17 marca. Zamówienia przedpremierowe można składać od 2 lutego.

Przy okazji zapowiedziano także, że gra akcji otrzyma tryb kooperacji - maksymalnie dla czwórki graczy.

- Zdawaliśmy sobie sprawę z tego ile frajdy sprawia samotna rozgrywka, ale byliśmy ogromnie zaskoczeni tym, jak niesamowite jest atakowanie Necropolis razem z przyjaciółmi - powiedział Mitch Gitelman, szef studia.

Gracze wcielą się w zręcznego i zwinnego wojownika, który zmierzy się z kolejnymi przeciwnikami na korytarzach i w podziemiach tytułowej twierdzy.

Projektanci czerpali inspiracje z gier typu roguelike, a także z cyklu Souls od From Software. Deweloperzy nie ukrywają, że odbiorcy powinni przygotować się na częste porażki.

Harebrained Schemes to studio odpowiedzialne za produkcję RPG Shadowrun Returns czy Shadowrun Hongkong. Firma pracuje także obecnie nad restartem cyklu BattleTech z mechami w roli głównej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami