Homefront: The Revolution zadebiutuje w maju? - raport

Datę zdradza sieć sklepów Target.

Homefront: The Revolution zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 17 maja, sugeruje kupon amerykańskiej sieci sklepów Target - informuje serwis Xbox Achievements.

ddd
Czy ten kupon może kłamać?

Gra trafi na PS4, Xbox One i PC.

Marka Homefront należała do THQ, ale po upadku firmy prawa do cyklu przejęło Deep Silver. Prace nad The Revolution rozpoczęło studio Crytek, a obecnie projektem zajmuje się zespół Dambuster - złożony w większości z deweloperów z brytyjskiego oddziału Crytek.

Akcja strzelanki toczy się w niedalekiej przyszłości. Wojska Korei Północnej wygrały wojnę ze Stanami Zjednoczonymi i okupują teren kraju. Gracze trafiają do Filadelfii, wcielają się w członka ruchu oporu.

Warto przypomnieć, że wydarzenia z oryginalnej odsłony - chłodno przyjętej przez graczy i media - są ignorowane, twórcy chcą opowiedzieć całą historię od początku.

Twórcy chcą postawić na nieliniowość. Możliwe będzie swobodne poruszanie się po różnych dzielnicach metropolii i wykonywanie różnych zadań.

„Homefront: The Revolution pozostawia pozytywne wrażenie. Choć nie jest może szalenie ekscytującą produkcją, to możemy być pewni, że okaże się lepsze od niezbyt udanego oryginału.” - pisaliśmy po zapoznaniu się z wczesną wersją na zeszłorocznym Gamescomie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami