God Eater, Tales of Berseria i inne gry z Japonii zmierzają na Zachód

Zapowiedzi od Bandai Namco.

Bandai Namco zapowiedziało szereg produkcji, które w najbliższej przyszłości ukażą się na konsolach PlayStation, PC oraz - w jednym przypadku - na Xbox One.

1
Velvet z Tales of Berseria

Pierwsza w kolejności jest seria gier akcji God Eater, czyli God Eater Resurrection (remake pierwszej odsłony z 2010 roku, która z kolei jest odświeżonym wydaniem pozycji z PSP) oraz God Eater 2: Rage Burst (w Japonii wydane w 2013 roku).

Wcielamy się w młodego wojownika, który postanawia zapolować na potężne bestie zwane Aragami. W trybie dla pojedynczego gracza zadbano o ponad sto misji - jest także kooperacja dla maksymalnie trzech osób.

God Eater 2: Rage Burst opowiada o tajemniczej epidemii i rozwija te same założenia rozgrywki, dodając więcej broni i umiejętności czy też zadania poboczne od postaci niezależnych.

Premiera obu pozycji latem, na PlayStation 4, PS Vita i PC.

Następne w kolejności jest Tales of Berseria, zapowiedziane na PC, PlayStation 3 i PS4 jako kolejna odsłona zasłużonego cyklu Tales. Akcja toczy się na archipelagu Midgand, a główną bohaterką jest 19-letnia dziewczyna o imieniu Velvet, trudniąca się piractwem.

Na konsoli obecnej generacji od Sony otrzymamy także bijatykę JoJo's Bizarre Adventure: Eyes of Heaven, koncentrującą się na pojedynkach „dwóch na dwóch”. Za prace odpowiada studio CyberConnect2, specjalizujące się w grach tego typu.

Potwierdzono także zachodnią premierę dla One Piece: Burning Blood, na PC, PlayStation 4, PS Vita oraz - po raz pierwszy w serii - na Xbox One. Tu także mamy do czynienia ze zręcznościową bijatyką, ale już stawiającą na starcia „trzech na trzech”.

Listę zamyka Mobile Suit Gundam Extreme Vs-Force na PlayStation Vita, czyli akcja z udziałem wielkich robotów kroczących.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami