Wygląda na to, że słynące z interaktywnych opowieści studio Telltale Games planuje wydać swój starszy tytuł - Back to the Future - na PlayStation 4, X360 i Xbox One.

1

Karty produktu zawierające oficjalną okładkę i podtytuł „30th Anniversary Edition” pojawiły się na stronach sklepów Amazon.com i Amazon.ca (dzięki, NeoGAF).

Telltale nie potwierdziło jeszcze, że taka konwersja powstaje. Nie wiemy więc, co nowego może dodać jubileuszowe wydanie, choć sklepy mówią o materiałach wideo zza kulis i wywiadach z twórcami.

Liczące pięć odcinków Back to the Future: The Game jest już od kilku lat dostępne na PC, Macach, PlayStation 3, iOS i Wii.

Jako datę premiery podano 13 października, a cena wynosi 20 dolarów (ok. 75 zł). W grudniu 1985 roku do kin trafił film „Powrót do przyszłości” - stąd pewnie wzmianka o 30. rocznicy.

Produkcja Telltale podejmuje akcję siedem miesięcy po wydarzeniach z „Powrótu do przyszłości 3”. Marty odzyskuje notatnik Doca, a na miejscu niespodziewanie pojawia się DeLorean, z Einsteinem w środku.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

Skasowana gra Star Wars od Visceral Games przypominała Uncharted

Twierdzi scenarzysta „Łotr 1”, który widział projekt.

ArtykułDays Gone - premiera i najważniejsze informacje

Gameplay, fabuła, świat. Wszystko, co wiemy.

Mad Box - kontroler do konsoli na grafikach koncepcyjnych

Panel dotykowy, podpowiedzi podczas gry i podświetlenie.

Windows 10 w miesięcznej subskrypcji? Szef Microsoftu o planach koncernu

Abonament nie tylko dla firm, ale też użytkowników.

Reklama