Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jubileuszowa edycja gry Back to the Future oficjalnie potwierdzona

Debiutuje w październiku.

W sierpniu informowaliśmy, że sklepy internetowe ujawniły plany przeniesienia starszej produkcji Telltale Games - Back to the Future - na PlayStation 4, X360 i Xbox One. Wczoraj studio oficjalnie potwierdziło te informacje.

Pełny tytuł brzmi Back to the Future: The Game - 30th Anniversary Edition. W grudniu 1985 roku do kin trafił film „Powrót do przyszłości” - stąd wzmianka o 30. rocznicy.

Premierę w Europie zaplanowano na 16 października. Zaktualizowano tekstury i głosy postaci. Dodano także sceny zza kulis produkcji oraz wywiady z deweloperami i aktorami.

Liczące pięć odcinków Back to the Future: The Game jest już od kilku lat dostępne na PC, Macach, PlayStation 3, iOS i Wii.

Produkcja Telltale podejmuje akcję siedem miesięcy po wydarzeniach z „Powrótu do przyszłości 3”. Marty odzyskuje notatnik Doca, a na miejscu niespodziewanie pojawia się DeLorean, z Einsteinem w środku.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze