Pierwsze screeny i teaser z Shadowrun: Hong Kong

Przecena serii na Steamie.

Twórcy turowej gry fabularnej Shadowrun: Hong Kong - studio Harebrained Schemes - opublikowali pierwsze screeny oraz krótki trailer produkcji.

1
Grafika nabrała szczegółów

W aktualizacji w serwisie Kickstarter poinformowano, że skompletowano już wszystkie najważniejsze opcje i twórcy zajmują się teraz ich dopracowaniem. Premiera latem tego roku, na PC, Maca i Linux.

Na Steamie składać już można zamówienia przedpremierowe, tańsze o 33 procent względem ostatecznej ceny. Kwota zakupu wynosi 18,75 euro (ok. 77 zł), ze ścieżką dźwiękową i grafikami koncepcyjnymi w ramach bonusu.

Aby uczcić trzecią rocznicę założenia studia, przeceniono także Shadowrun Returns (2,79 euro - ok. 12 zł) oraz Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut (4,49 euro - ok. 19 zł). Promocja trwa do 25 maja.

Elementem odróżniającym Hong Kong od Shadowrun Returns i dodatku Dragonfall jest fakt, że nowy tytuł tworzony jest wyłącznie z myślą o PC i nie trafi na tablety.

Deweloperzy uznali, że nie chcą ograniczać możliwości komputerów i skupić się na pełnym wykorzystaniu platformy. Gracze otrzymają nieco lepszą oprawę, większe lokacje i dodatkowe detale.

Rozgrywka nie doczeka się rewolucyjnych zmian. Sednem zabawy pozostaje kierowanie zespołem najemników, turowy system starć oraz konwersacje z postaciami niezależnymi. Całość urozmaicą między innymi nowe umiejętności i przedmioty.

Poniżej trailer i pozostałe screeny.

2
3
4
5

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami