Zręcznościowe Octodad: Dadliest Catch trafi latem na Xbox One

Osiem odnóży i 1080p.

Zręcznościowa gra Octodad: Dadliest Catch trafi latem tego roku na konsole Xbox One, w ramach programu ID@Xbox dla twórców niezależnych.

1
Piąteczka!

Produkcja studia Young Horses zadziała w rozdzielczości 1080p, a jednym z dostępnych trybów będzie kooperacja dla maksymalnie czterech osób, gdzie każdy gracz kontroluje inną mackę głównego bohatera.

W zestawie znajdziemy także dwa wydane już rozszerzenia: pierwsza randka z przyszłą żoną Oktotaty oraz scenariusz, w którym wcielamy się w chirurga.

Głównym bohaterem w humorystycznej produkcji jest ośmiornica, udająca standardowego członka rodziny. Robimy zakupy, prowadzimy dzieci do szkoły, gotujemy posiłki i sprzątamy mieszkanie, ale problemem jest sterowanie i opanowanie macek - każdą z nich kierujemy oddzielnie.

„Czar tej zabawnej produkcji zawiera się właśnie w absurdalnych zadaniach i losowych sytuacjach wytworzonych przez nasze nieudolne poruszanie się” - napisał w recenzji Łukasz.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami