Nowy zwiastun Persona 5 ujawnia pierwsze fragmenty rozgrywki

Oraz plejadę bohaterów.

Należące do Segi studio Atlus opublikowało nowy zwiastun gry Persona 5, czyli kolejnej odsłony tej popularnej serii RPG na PlayStation 3 i PS4.

1
Główny bohater

Materiał wideo prezentuje głównie fragmenty przerywników filmowych, ale widać także krótkie ujęcia z rozgrywki, które sugerują, że ponownie będziemy musieli liczyć się z upływem czasu. Jest też szybkie spojrzenie na potyczkę, zwiastujące powrót czteroosobowej drużyny.

Widzimy nudną przejażdżkę zatłoczonym metrem oraz ujęcia w szkole, co także jest jednym z charakterystycznych elementów serii Persona. Jest też zręcznościowe przeskakiwanie po żyrandolach oraz sekcja z mechaniką przypominającą skradanie.

Persona - a właściwie Shin Megami Tensei: Persona - to seria gier RPG. Istotną częścią rozgrywki jest walka w systemie turowym oraz dbanie o relacje między bohaterami i udział w szkolnym życiu nastolatków.

Persona 4 debiutowała siedem lat temu na PlayStation 2. W 2013 roku do Europy trafiła odświeżona i rozszerzona o różne dodatki wersja gry na PS Vita.

Najnowsza odsłona ukaże się jeszcze w tym roku w Japonii i Stanach Zjednoczonych. Data debiutu w Europie nie jest jeszcze znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami