Studio Naughty Dog koncentruje wszystkie wysiłki na Uncharted 4

The Last of Us 2 musi poczekać.

Choć studio Naughty Dog posiada dwa zespoły deweloperów, to obecnie wszystkie wysiłki skoncentrowano na Uncharted 4, które ma ukazać się na PlayStation 4 jeszcze w tym roku.

1
The Last of Us 2 może nigdy nie powstać

Na dalszy plan schodzą więc wszystkie inne pomysły, w tym ewentualna kontynuacja The Last of Us, która nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

- To wielka niewiadoma - przyznał twórca pierwszej części, rozmawiając na temat prac nad sequelem z magazynem Game Informer. - Obecnie angażujemy się 110 procentach w Uncharted 4.

Część fanów uważa, że The Last of Us nie powinno otrzymać kontynuacji i lepiej będzie, jeśli zakończy się na istniejącej już opowieści.

- Rozumiemy to, ponieważ sami mamy podobne odczucia - przyznał Neil Druckmann. - Rozważaliśmy pomysły na nowe The Last of Us i pomysły na nowe tytuły, ale obecnie wszystko to jest zamrożone, ponieważ pracujemy nad Uncharted 4.

Ostatni raz o The Last of Us 2 słyszeliśmy w grudniu ubiegłego roku, gdy wzmianka o tytule pojawiła się w CV jednego z byłych pracowników Naughty Dog.

Zobacz: Uncharted 4: Kres Złodzieja Recenzja

Oryginalna produkcja ukazała się w czerwcu 2013 roku. Sprzedaż przekroczyła już poziom 6 milionów egzemplarzy, i to bez uwzględnienia późniejszej konwersji na PlayStation 4.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami