Papers, Please od 12 grudnia na iPadach

Niezależne przygody celnika.

Popularna gra niezależna Papers, Please ukaże się 12 grudnia na systemie iOS, w wersji przeznaczonej na tablety iPad - ogłosił Lucas Pope, twórca produkcji.

Ciekawostką może być fakt, że gra musiała zostać częściowo ocenzurowana, ponieważ Apple uznało nagie wizerunki postaci podczas skanowania w poszukiwaniu kontrabandy za „pornografię”.

Lucas Pope samodzielnie przygotował port na iPada. W planach jest jeszcze konwersja na PlayStation Vita, ale w tym przypadku deweloper przyznał, że sprawa jest bardziej złożona i nie może podać jeszcze konkretnej daty.

W grze Papers, please przyjmujemy rolę bohatera ludu, walczącego z przemytnikami, terrorystami i oszustami. Dzielnego przodownika pracy, który dzień w dzień poświęca się, by bronić granic Astrozki przed zagrożeniami z zewnątrz - wcielamy się w urzędnika kontroli granicznej.

Praca celnika obejmuje nie tylko kontrolowanie dokumentów, ale także poszukiwanie kontrabandy i innego „elementu wywrotowego”. Po ciężkim dniu za biurkiem - o ile zajęcia nie przerwie atak terrorystyczny - wracamy do domu, gdzie czeka głodna rodzina i chore dzieci.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami