Saints Row: Gat Out of Hell z nowym zwiastunem w formie musicalu

Przygody córki Szatana.

Twórcy gry akcji Saints Row: Gat Out of Hell przygotowali nowy zwiastun produkcji. Jak przystało na serię, materiał zawiera sporą dawkę humoru i naśladuje motywy muzyczne z bajek i filmów studia Disney.

Trailer - opublikowany w serwisie IGN - opowiada o nieszczęśliwej Jezebel, córce Szatana. Dziewczyna buntuje się, ponieważ nie chce wyjść za mąż za szefa gangu Świętych, który także ma inne plany. Sprawę tajemniczej intrygi rozwikłać musi Johnny Gat.

Akcja przeniesienie się z miejskich krajobrazów do piekła. Wcielimy się także w Kinzie, a zadaniem duetu będzie uwolnienie szefa Świętych z rąk Szatana. Twórcy wprowadzą oczywiście zestaw nowych, niecodziennych broni.

Saints Row: Gat Out of Hell ukaże się 23 stycznia na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Samodzielny dodatek będzie też częścią odświeżonej wersji Saints Row 4: Re-Elected na PS4 i Xbox One. Ta edycja trafi do cyfrowej dystrybucji tego samego dnia, co dodatek.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami