W sobotę w Warszawie odbędzie się turniej Super Smash Bros. Wii U

Z imprezą towarzyszącą.

Nintendo organizuje w najbliższą sobotę turniej dla wszystkich fanów bijatyki Super Smash Bros. w wersji Wii U.

1

Udział mogą wziąć oczywiście także osoby, które nie miały wcześniej do czynienia z produkcją. Wydawca przygotował nagrody: kopię gry, figurkę amiibo oraz koszulkę. Start około godziny 18, w Budda Play przy ulicy Białostockiej 9 w Warszawie.

Impreza zacznie się jednak wcześniej, bo już o 15:30. Wśród atrakcji wymieniono między innymi quiz wiedzy o Nintendo i sześć stanowisk z Wii U, pozwalających sprawdzić nie tylko Super Smash Bros., ale także Bayonettę 2, Mario Kart 8, Captain Toad: Treasure Tracker i inne.

„Nie zabraknie też stanowisk z 3DS” - zapewnia organizator. Uczestnicy z przebraniami zgodnymi z uniwersum Nintendo mogą liczyć na upominek.

Podobny turniej odbędzie się także w Katowicach - start 7 grudnia o godzinie 18, w pubie Cybermachina.

Seria Super Smash Bros. to pojedynki bohaterów z najsłynniejszych gier Nintendo. Maksymalnie cztery postacie wkraczają na przygotowane areny i walczą z wykorzystaniem umiejętności specjalnych i standardowych ciosów.

Miejmy nadzieję, że na miejscu nie pojawi się zbyt silna konkurecja, jak ta 10-letnia dziewczynka.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami