Klasyczne It Came From the Desert doczeka się nowej wersji na Sega Mega Drive

Premiera po 25 latach.

Klasyczna gra akcji It Came From the Desert z 1989 roku doczeka się rozszerzonego wydania, zmierzającego na konsolę... Sega Mega Drive.

1

Wydawca - Cinemaware - poprosił teraz o pomoc studio WaterMelon, które posiada odpowiednie doświadczenie - firma przygotowała projekt Pier Solar, z premierą na sprzęcie Segi w 2010 roku.

Cinemaware udostępniło It Came From the Desert na Sega Mega Drive kilkanaście lat temu, za darmo, do włączenia przez emulator. Nowa wersja ukaże się jednak na kartridżu, w limitowanej edycji.

Rozszerzone wydanie otrzyma nowe przerywniki, zakończenia, intro oraz „elementy rozgrywki”. W zestawie znajdziemy drukowaną instrukcję, mały plakat oraz pudełko. Premiera jeszcze w tym roku, a zamówienia ruszą wkrótce na oficjalnej stronie.

It Came from the Desert debiutowało w 1989 roku na Amidze. Edycja przeznaczona na Sega Mega Drive znacząco się różniła, ale nigdy nie doczekała się oficjalnej premiery, poza wspomnianą wersją na emulator.

Zadaniem graczy jest walka z gigantycznymi mrówkami. Dodano nawet elementy strategiczne w postaci okolicznego miasteczka, skąd czerpiemy surowce. Na zabicie królowej mamy wirtualnych 15 dni.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Techland świętuje 30. urodziny i rozdaje darmowe gry

Crime Cities i Call of Juarez: Gunslinger.

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami