Aktualizacja 2.1.2 do Diablo 3 opisana w szczegółach na BlizzConie

Przedmioty, zmiany w Szczelinach i inne.

Blizzard ujawnił szereg szczegółów na temat najnowszej aktualizacji do Diablo 3, wprowadzanej wraz z rozpoczęciem drugiego sezonu zmagań w tej grze RPG.

2
Przedmioty legendarne

Twórcy szykują między innymi zmiany w trybie Głębokich Szczelin, wyrównując możliwości wszystkich Pylonów, tak by „kapliczka” z elektrycznością nie była już najpotężniejsza. Nie zostanie jednak osłabiona, lecz pozostały Pylony doczekają się wzmocnienia.

Ze Szczelin znikną za to ślepe zaułki, a rozmieszczenie wrogów będzie lepiej zbalansowane. Pojawią się też trzy rodzaje Goblinów: jeden po śmierci zostawi klejnoty, drugi Blood Shards, a trzeci materiały potrzebne do rzemiosła oraz schematy dla kowala.

Gracze znudzeni przedmiotami legendarnymi mogą liczyć na kolejne setki godzin rozgrywki podczas prób znalezienia starożytnych elementów ekwipunku, potężniejszych nawet o 30 procent niż legendarne odpowiedniki.

Aktualizacja 2.1.2 powinna zadebiutować „wkrótce”, wraz z nowym sezonem zmagań rankingowych.

W dalszej przyszłości możemy spodziewać się nowej lokacji - Ruins of Sescheron. Napakowane pułapkami ruiny miasta barbarzyńców pozwolą radzić sobie z wrogami nie tylko za pomocą własnych broni. Pojawią się też nowi przeciwnicy, jak Rat King, zrzucający z pleców zastępy szczurów. Powrócą Yeti.

1

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami