Anulowano zbiórkę pieniędzy na strategię Human Resources

Od twórców Planetary Annihilation.

Studio Uber Entertainment przyznało, że nie jest w stanie zebrać pieniędzy na strategię Human Resources. Kampania na Kickstarterze została anulowana.

1

„Każdy model prognozujący pokazuje, że zakończymy bardzo daleko od celu” - napisał główny projektant John Comes. „Prowadzenie zbiórki to praca na pełen etat dla kilku osób. Jako mały zespół niezależny, nie możemy dalej wydawać pieniędzy i spędzać czasu przy projekcie, który nie zostanie sfinansowany.”

Kampania miała zakończyć się 4 listopada. Zebrano niecałe 400 tysięcy dolarów, choć celem było ambitne 1,4 miliona.

Według planów, rozgrywka w Human Resources toczyła się podczas apokalipsy, a gracz wcielali się w przywódcę jednej z dwóch frakcji. Grali jako „starożytne potwory z innego wymiaru” lub „gigantyczne roboty-zabójcy”. Stawką był najcenniejszy surowiec na Ziemi, czyli ludzie. Premierę zaplanowano wstępnie na luty 2016 roku, tylko na PC.

Twórcy zamierzają poważnie zastanowić się nad następnym projektem. „Jedno jest pewne: to koniec Human Resources w formie znanej z Kickstartera. Ale uwielbiamy ten pomysł i podejmiemy starania, by zrealizować go w innej postaci” - dodaje Comes.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami