Symulator The Golf Club zadebiutował na PC i Xbox One

Wersja PS4 jeszcze w tym miesiącu.

Symulator The Golf Club zadebiutował wczoraj na PC i Xbox One w pełnej wersji. Gra od kilku miesięcy dostępna była w programie Early Access na Steamie.

1
I nie trzeba nosić toreb

Na komputerach osobistych zapłacimy 32 euro (ok. 134 zł). Cena na konsoli nowej generacji wynosi 35 euro (ok. 146 zł). Edycja PlayStation 4 powinna ukazać się jeszcze w tym miesiącu.

The Golf Club imponuje oprawą graficzną, lecz głównym punktem jest rozbudowany edytor pól golfowych wraz z możliwością generowania losowych dołków, co w teorii gwarantuje nieskończoną liczbę kombinacji. Własny dołek można stworzyć już w kilka minut i błyskawicznie przetestować.

Deweloperzy zadbali także o warstwę społecznościową: tworzenie turniejów i dzielenie się nimi ze znajomymi czy wariacja na temat popularnego w wyścigówkach konkurowania „z duchem” - w przypadku The Golf Club porównamy umiejętności z piłeczką znajomego.

Odpowiedzialne za produkcje HB Studios powstało w 2000 roku i do tej pory specjalizowało się głównie w konwersach produkcji EA Sport na różne platformy. Kanadyjczycy przygotowali między innymi Madden NFL 13 na PS Vita i Wii czy Fifę 11 na PS2 i PSP.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami