Forza Horizon 2 z rozdzielczością 1080p przy 30 klatkach na sekundę na Xbox One

Dwa razy więcej muzyki niż w pierwszej odsłonie cyklu.

Przedstawiciele Playground Games poinformowali dziś, że Forza Horizon 2 zadziała na konsoli Xbox One w rozdzielczości 1080p przy stałej liczbie 30 klatek na sekundę.

lambo
Lamborghini Huracán trafi do sprzedaży pod koniec roku - podobnie jak Forza Horizon 2

Deweloperzy przyjęli strategię „absolutnego braku tolerancji dla najmniejszych nawet spadków płynności”.

- W pierwszym Horizon zademonstrowaliśmy jak ważna jest stała, solidna liczba klatek na sekundę, która nigdy nie spada poniżej określonej wartości - wyjaśnił dyrektor kreatywny Ralph Fulton w wywiadzie z IGN.

- Liczba klatek to gorący temat, ale kiedy gra w końcu trafia do użytkowników, często reagują: „Hej, to przecież naprawdę nieźle działa” - dodał projektant.

Fulton zdradził także, że Forza Horizon 2 zaoferuje dwa razy więcej muzyki, niż pierwsza odsłona serii. Twórcy chcą, by gracze mogli „eksplorować ścieżkę dźwiękową tak, jak będą eksplorować świat gry”.

Forza Horizon 2 trafi jesienią na Xbox One i Xboksa 360. Nad wersją na starszą konsolę pracuje studio Sumo Digital - ta edycja powstaje na silniku wykorzystanym w poprzedniej części. Edycja na Xbox One jest tworzona w oparciu o silnik Forzy 5.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami