Ujawniono Homefront: The Revolution, od twórców serii Crysis

Z akcją w otwartym świecie.

Strzelanka Homefront: The Revolution doczekała się oficjalnej zapowiedzi. To sequel wydanego w 2011 roku tytułu od THQ, w którym Korea Północna najeżdżała Stany Zjednoczone.

Premierę nowej produkcji - umieszczonej tym razem w otwartym świecie - zaplanowano na 2015 rok, na PC, PlayStation 4, Xbox One, Maca i Linux.

Akcja rozgrywa się w Filadelfii, pod okupacją. Oprawę graficzną otwartego świata napędza silnik CryEngine. Perspektywa to nadal widok z oczu bohatera, a fabuła skoncentruje się na walkach partyzanckich, z opcjonalną kooperacją przez sieć, dla maksymalnie czterech osób.

Fabuła toczy się w cztery lata po rozpoczęciu okupacji USA przez wojska Korei Północnej. Gracz wciela się w członka ruchu oporu, walcząc z lepiej wyposażonym przeciwnikiem na partyzanckie sposoby.

Bohater będzie mógł rekrutować pomocników, zakładać bazy i schronienia oraz modyfikować wyposażenie. Akcję umieszczona na zrujnowanych ulicach Filadelfii.

Dotychczas tytuł pojawiał się w nieoficjalnych zapowiedziach, jako Homefront 2. Za produkcję odpowiada brytyjski oddział Cryteka. Wydawcą jest Deep Silver, które odkupiło od THQ między innymi markę Saints Row.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami