Diablo 3: Ultimate Evil Edition - premiera 19 sierpnia

Gra z dodatkiem Reaper of Souls trafi na obie generacje konsol.

Blizzard potwierdził, że Diablo 3: Ultimate Evil Edition - zestaw z podstawową grą i dodatkiem Reaper of Souls - ukaże się także na Xbox One, X360 i PlayStation 3. Dotychczas wiedzieliśmy jedynie o wydaniu na PS4.

Ogłoszono również datę premiery dla wszystkich wersji - 19 sierpnia. Można zakładać, że posiadacze konsol PlayStation w Europie będą musieli poczekać jeden dzień dłużej, do środy.

Cena na sprzęcie nowej generacji to 70 euro (ok. 290 zł). Na X360 i PS3 zapłacimy 40 euro (ok. 170 zł). Zamówienia przedpremierowe nagradzane będą cyfrowym przedmiotem. Infernalne Naramienniki zapewnią premie do żywotności, punktów życia na sekundę oraz redukcji czasu odnowienia.

Wszystkie cztery edycje otrzymają wsparcie dla trybu kooperacji - dla maksymalnie czterech graczy - w sieci i lokalnie. Możliwy będzie także transfer postaci z dostępnej już na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, podstawowej wersji Diablo 3.

Więcej szczegółów na temat funkcji wprowadzanych w wydaniu Ultimate Evil Edition znaleźć można w naszej informacji z kwietnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Kolejny producent odchodzi z Blizzarda

Zajmował się Overwatch 2.

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami