Japońskie RPG Atelier Rorona Plus: The Alchemist of Arland trafi do Europy

Premiera 20 czerwca na PS3 i PS Vita.

Tecmo Koei ogłosiło, że japońskie RPG Atelier Rorona Plus: The Alchemist of Arland ukaże się w Europie już 20 czerwca tego roku. Platformy docelowe to PlayStation 3 i PS Vita.

1

Edycja z „Plus” w tytule oznacza szereg usprawnień, takich jak nowe modele postaci, lokacje, poziomy i bohaterowie. Przygotowano także dodatkową zawartość z „kapsułą czasu”, gdzie wcielimy się w postacie z poprzednich odsłon serii Atelier Rorona.

Twórcy przygotowali łącznie 30 zakończeń, dostępnych w zależności od interakcji z określonymi bohaterami i ukończonych misji. Usprawniono także system tworzenia własnych przedmiotów i zarządzania ekwipunkiem.

Kolejnym ułatwieniem jest możliwość przeniesienia zapisanych stanów rozgrywki między PlayStation 3 i PS Vita.

Zapowiedziana produkcja to już kolejna odsłona serii z premierą w Europie. W marcu tego roku na PlayStation 3 wydano Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky. Oryginalne Atelier Rorona: The Alchemist of Arland debiutowało w 2010 roku, także na Zachodzie.

Cykl Atelier powstał w 1997 roku, za sprawą studia Gust Corporation, które do dzisiaj kontynuuje produkcję kolejnych części. Cechą wyróżniającą japońskie RPG na tle podobnych produkcji jest rozbudowany system alchemii, bazujący na pozyskiwaniu składników, recept i warzeniu własnych mikstur.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami