W trzecim dodatku do Neverwinter odwiedzimy krainę Icewind Dale

Na życzenie fanów.

Dolina Lodowego Wichru - kraina dobrze znana fanom uniwersum Forgotten Realms będzie miejscem akcji w trzecim dodatki do sieciowego RPG Neverwinter.

Jak przyznaje szef studia Cryptic Studios, Craig Zinkievich, plan na rozszerzenie świata o Icewind Dale jest „bezpośrednim efektem opinii graczy”.

Dodatek, zatytułowany Curse of Icewind Dale, rozwinie możliwości potyczek w trybie „gracz kontra gracz”, ale wprowadzi także kolejne misje i scenariusze fabularne. Pojawią się nowi, potężni wrogowie i lokacje. Twórcy przygotowują też dodatki dla postaci, które osiągnęły już maksymalny poziom doświadczenia. Więcej szczegółów znaleźć można na oficjalnej stronie.

Fabuła opowie o walce z Akarem Kessellem, który powinien być dobrze znany wszystkim czytelnikom „Trylogii Doliny Lodowego Wichru” z Drizztem Do'Urdenem w roli głównej. Gracze zmierzą się magiem, który dysponuje mocą kryształowego reliktu i zagraża całej krainie.

Neverwinter to osadzona w świecie Forgotten Realms darmowa, sieciowa gra RPG na PC, koncentrująca się głównie na współpracy pomiędzy graczami. Nie podano jeszcze daty premiery Curse of Icewind Dale.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami