Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elemental Evil kolejnym dodatkiem do sieciowego Neverwinter

Nowa klasa i więcej poziomów.

Firma Perfect World ogłosiła szósty dodatek do darmowego, sieciowego RPG Neverwinter. Nowe rozszerzenie nosi tytuł Elemental Evil i ma być największym z wydanych do tej pory dodatków.

„Przez ostanie lata mieszkańcy Neverwinter zmagali się z menażerią przerażających przeciwników, lecz teraz same siły natury starają się zniszczyć miasto!” - napisano na oficjalnej stronie.

Fabuła nawiązuje do wydarzeń, które zostaną wprowadzone w tym roku w papierowym systemie Dungeons & Dragons, w ramach kampanii Princes of the Apocalypse. W grze zobaczymy nową klasę postaci - Paladyna - a maksymalny limit poziomów doświadczenia wzrośnie z 60. do 70.

Szczegóły na temat dodatku są obecnie skąpe, ale twórcy wymienili twierdze dla gildii oraz gościnne występy kilku znanych postaci ze świata Dungeons & Dragons. Premiera na początku tego roku.

Neverwinter to osadzona w świecie Forgotten Realms sieciowa gra RPG, koncentrująca się głównie na współpracy pomiędzy graczami. Na PC dostępna jest polska wersja językowa. W planach jest jeszcze konwersja na Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze