OlliOlli ukaże się na PC

AKTUALIZACJA: Oraz na PS3 i PS4.

Aktualizacja: Twórcy ze studia Roll7 potwierdzili na oficjalnym blogu PlayStation, że OlliOlli ukaże się także na PS3 i PS4.

W konwersji na stacjonarne konsole Sony pomaga hiszpańskie BlitWorks, specjalizujące się w portach na inne platformy. Wcześniej deweloperzy odpowiadali między innymi za Fez i Spelunky.

Nie podano jeszcze daty premiery, ale twórcy zapowiedzieli, że OlliOlli pozostanie tytułem na wyłączność dla PlayStation Vita do lata tego roku. Nowych wersji neleży więc spodziewać się prawdopodobnie jesienią.

*

Oryginalna wiadomość: Zręcznościowe OlliOlli ukaże się także na PC - wynika z wpisu na oficjalnej stronie imprezy EGX Rezzed. Twórcy potwierdzili na Twitterze, że nowe platformy sprzętowe to także Mac i Linux.

Gra debiutowała pierwotnie na PlayStation Vita, w styczniu tego roku. Podczas organizowanej przez Eurogamer imprezy Rezzed studio Roll7 planuje także zapowiedzieć całkiem nową grę.

OlliOlli to gra zręcznościowa w dwóch wymiarach, utrzymana w „pikselowym” stylu graficznym. Przejmujemy kontrolę nad miłośnikiem ekstremalnych wyczynów na deskorolce i zjeżdżamy w dół wzniesienia, po drodze zgarniając jak najwięcej punktów za wykonywane akrobacje.

„Mimo niezaprzeczalnych zalet, OlliOlli nie wykorzystuje możliwości technicznych konsoli PlayStation Vita, a bardziej przypomina drogą grę mobilną na tablety czy smartfony” - napisał w recenzji Łukasz, chyba nie do końca przekonany.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami