Awesomenauts Assemble! zadebiutuje na PlayStation 4 w przyszłym miesiącu

Z nowymi bohaterami i mapą.

Awesomenauts Assemble! pierwotnie miało zadebiutować jeszcze w listopadzie, razem z konsolą PlayStation 4. Premierę jednak opóźniono. Dziś dowiedzieliśmy się, że zręcznościowa strategia zadebiutuje na nowej konsoli Sony 5 marca.

Informację podano na oficjalnym blogu w imieniu odpowiedzialnego za konwersję studia Abstraction Games, współpracującego wcześniej także przy Hotline Miami czy Angry Birds. Edycja PS4 zawiera wszystkie elementy z rozszerzonej edycji PC oraz liczne poprawki, dodatkową mapę i siedmiu bohaterów. Cenę ustalono na 10 euro (ok. 42 zł).

„Wydanie Awesomenauts Assemble! na PlayStation 4 to jak powrót do domu” - napisano w komunikacie. „W założeniach stworzyliśmy Awesomenauts jako doświadczenie konsolowe, więc czy może być coś lepszego od PS4? To jedyna gra z gatunku MOBA, w którą można grać ze znajomymi na jednej kanapie!”

W przeciwieństwie do najbardziej popularnych gier tego typu, jak League of Legends czy Dota 2, tytuł stawia na rozgrywkę przypominającą dwuwymiarową produkcję platformową.

Awesomenauts zadebiutowało pierwotnie w maju 2012 roku, na PS3 i Xboksie 360. Później trafiło też na PC oraz komputery z systemami OS X i Linux.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami