Zapowiedziano The Golf Club - symulator z losowo generowanymi polami golfowymi

Na PC i nową generację. Premiera wiosną.

Kanadyjska firma HB Studios przygotowuje alternatywę dla golfowych produkcji Electronic Arts. Wiosną tego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One ukaże się The Golf Club.

Największą innowacją produkcji będzie rozbudowany edytor własnych pól golfowych wraz z możliwością generowania losowych dołków, co powinno w teorii zagwarantować nieskończoną liczbę kombinacji.

Ogłoszenie na oficjalnej stronie zapowiada „dostępne, społecznościowe i podatne na modyfikacje doświadczenie golfowe w wysokiej jakości, z czasami ładowania ograniczonymi do minimum lub wyeliminowanymi całkowicie”.

Warstwa społecznościowa to między innymi możliwość tworzenia własnych turniejów i dzielenie się nimi ze znajomymi czy wariacja na temat popularnego w wyścigówkach konkurowania „z duchem” - w przypadku The Golf Club porównamy umiejętności z piłeczką znajomego.

HB Studios powstało w 2000 roku i do tej pory specjalizowało się głównie w konwersach produkcji EA Sport na różne platformy. Kanadyjczycy przygotowali między innymi Madden NFL 13 na PS Vita i Wii czy Fifę 11 na PS2 i PSP.

Poniżej pierwsze fragmenty rozgrywki oraz prezentacja możliwości edytora.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami