Sklepy sugerują premierę Diablo 3 na Xbox One, Blizzard nie zaprzecza

Tajemnica poliszynela?

1
Diablo 3 na Xbox One w sklepie Argos

Sklepy internetowe sugerują, że zręcznościowa gra RPG Diablo 3 ukaże się także na konsoli Xbox One.

Karty produktu z produkcją Blizzarda opublikowały brytyjski Argos oraz włoski Amazon, oferując nawet zamówienia przedpremierowe.

Grę jako pierwszy proponował prawdopodobnie Best Buy Canada, ale w tym sklepie usunięto już odpowiednią stronę.

Blizzard wystosował oficjalne stanowisko dla Eurogamera: „Jednym z naszych celów jest dostarczenie Diablo 3 do jak największej liczby graczy, ale obecnie nie mamy żadnych zapowiedzi w kwestii platform.”

Ewentualna premiera na konsoli Microsoftu nie powinna być zaskoczeniem. Diablo 3 dostępne jest już na PC, Maca, PlayStation 3 oraz Xboksa 360, a wraz z dodatkiem ukaże się także na PlayStation 4.

Losy wersji Xbox One i PlayStation 4 przypominają zapowiedź edycji na starszą generację. Diablo 3 na PS3 ogłoszono na konferencji Sony w lutym ubiegłego roku, na osiem miesięcy przed oficjalnym potwierdzeniem wersji X360 - prawdopodobnie ze względu na umowę marketingową, zawartą między Blizzardem i producentem PlayStation.

Dodatek Reaper of Souls zadebiutuje na PC i Maca już 25 marca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami